Opis systemu

W zależności od wielkości firmy i indywidualnych potrzeb użytkowników, przygotowaliśmy szeroki wybór urządzeń. Dzięki temu każdy może wybrać sprzęt idealny dla siebie i swojego przedsiębiorstwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszym wyborem – opis systemów Avaya znajduje się w poszczególnych zakładkach.

  • Essential Edition jest rozwiązaniem specjalnie zaprojektowanym dla małych firm, aby dać im przewagę konkurencyjną poprzez kompletny system komunikacji.
  • Preferred Edition dostarcza inteligentne rozwiązania komunikacyjne, umożliwiając pracownikom łatwą współpracę oraz szybką odpowiedź klientom i współpracownikom.
  • Advanced Edition dla firm chcących wyróżniać się wyjątkową obsługą klienta, Advanced Edition zapewnia przedstawicielom działu obsługi klienta i ich kierownikom narzędzia do efektywnego zarządzania rozmowami telefonicznymi oraz do zbierania i prezentowania istotnych informacji o klientach.
  • Multisite Edition  dla firm z wieloma oddziałami, opcja Multi-Site oferuje efektywne kosztowo i łatwe w zarządzaniu rozwiązanie umożliwiające komunikację w odległych miejscach.