Strona Główna  »  Avaya unified communications  »  Centrale telefoniczne Avaya

Centrale telefoniczne Avaya

Dział telekomunikacji jest szybko i prężnie rozwijającym się działem naszej firmy. Nasz rozwój opiera się na pozyskiwaniu nowych partnerów handlowych i firm współpracujących z nami w dziedzinie telekomunikacji. Naszym  sukcesem jest również pomyślne przejście szkoleń a następnie egzaminów ze znajomości produktów i profesjonalnej obsługi systemów firmy Avaya, dzięki którym zostaliśmy oficjalnym parterem tej międzynarodowej firmy.

 

   Nasza oferta z zakresu telekomunikacji obejmuje:

  • centrale telefoniczne Avaya
  • systemy transmisji obrazu i dźwięku przez Internet

 
Nasze umiejętności i doświadczenie przekładają się na rosnącą liczbę zadowolonych Klientów. Mocną stroną naszej firmy jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta. Nawiązując współpracę oferujemy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje konsultacje, analizę potrzeb Klienta, propozycje rozwiązań, projekty, instalację, wdrożenie, szkolenie pracowników i pełną obsługę serwisową.

Gwarantujemy naszym Klientom, że oferowane przez nas rozwiązania telekomunikacyjne przyczynią się polepszenia możliwości komunikacji z Klientem oraz współpracownikami, zwiększenia efektywności pracy a w rezultacie dynamicznego rozwoju Państwa firmy.