Avaya Scopia

Wideokonferencje – Scopia XT5000

Wyjątkowe doświadczenie, niezrównana moc

Avaya Radvision oferuje rozwiązania wideo dla każdej firmy - od małych poprzez średnie aż do globalnych przedsiębiorstw.

Scopia XT5000:

  • połączenie wideo najwyższej jakości HD 1080p/60fps;
  • dodatkowy kanał dla udostępniania dokumentów i prezentacji;
  • intuicyjna obsługa i instalacja;
  • różne tryby pracy: terminal wideo, mostek dla 4 uczestników (możliwe rozszerzenie do 9);
  • uczestnicy wideokonferencji mogą korzystać z terminali, komputerów PC, notebooków, smartphonów i tabletów.

Zestaw zawiera terminal, kamerę, pilot otaz mikrofon konferencyjny oraz licencję SMB4. Monitor nie wchodzi w skład wyposażenia.

 

1. Wyjątkowe doświadczenie

Scopia XT5000 wyznacza standard wyjątkowych konferencji. Niezwykły symultaniczny obraz HD 1080p/60fps na żywo oraz dźwięk 20 kHz zapewniają znakomite doświadczenie. H.264 High Profile zapewnia najwyższą wydajność i przepustowość wideo, a H.264 Skalowalne Kodowanie Video (SVC) oferuje wysoką odporność na błędy sieci. XT5000 zapewnia niezrównaną wydajność w rzeczywistych warunkach pracy sieci.

 

2. Niezrównana moc

Scopia XT5000 wykorzystuje niezrównaną moc do najbardziej wymagających zastosowań konferencyjnych. Dwa pełne 1080p/60fps kanały wideo, H.264 High Profile i SVC, wbudowane 9-stykowe wielopartyjnych MCU, iPad Multi-Touch control - wszystkie łączą się, by stworzyć XT5000 najpotężniejszym systemem konferencyjnym w swojej klasie.

 

3. Intyicyjny i łatwy obsłudze

XT5000 jest przeznaczony dla użytkownika końcowego. Opiera się na nagradzanej aplikacji Radvision na iPad oraz iPhone i umożliwia natychmiastową, intuicyjną i skuteczną kontrolę – nie wymaga szkolenia. Żaby korzystać jeszcze wygodniej, XT5000 jest dostępny dla Multi-Touch przez Apple iPad.

 

4. Elegancki design

System XT5000 jest naturalnym wyborem dla współczesnych firm, nie tylko ze względu na łatwość użycia, ale także jego nowoczesne wzornictwo, które pasuje do sali konferencyjnej. Wreszcie skuteczny system dla biznesu, który można pokazać, a nie ukrywać w szafie.

 

5. Wszystko w jednym

XT5000 można używać jako unikalne rozwiązanie konferencyjne typu “wszystko w jednym”, łącząc system XT5000 z wbudowanym dziewięciostykowym wielostronnym urządzeniem konferencyjnym, pulpitem konferencyjnym Scopia oraz firewallem. Dodatkowo uczestnicy mogą korzystać ze Scopia Mobile i dołączyć do wideokonferencji za pośrednictwem najnowszych urządzeń mobilnych.

 

Więcej informacji pod numerem 71 358 26 43 lub mailowo biuro(at)dci.pl.

 

Pliki do pobrania: